Rental conditions

NUOMOS SĄLYGOS

1. Reikalingi dokumentai

Nuomojant automobilį, klientas pateikia šiuos savo galiojančius dokumentus: pasą arba tapatybės kortelę, B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Juridiniai asmenys privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, įgaliojimą, patvirtinantį turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardun uomotis automobilį, bei B kategorijo svairuotojo pažymėjimą.

2. Apribojimai vairuotojui

Minimalus vairuotojo stažas 2 metai.

Minimalus vairuotojo amžius 25 metai.

3. Papildomas vairuotojas

Vienas papildomas vairuotojas į sutartį įtraukiamas nemokamai.

4. Automobilių draudimai

Visi nuomojami automobiliai yra apdrausti privalomuoju civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu.

5. Nuomininko atsakomybė

Nuomininkas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju. Perdavęs vairuoti automobilį kitam asmeniui, atsako už visus padarinius. Pažeidęs kelių eismo taisykles, privalo sumokėti baudas. Vagystės atveju negrąžinęs automobilio raktelių ir automobilio dokumentų nuomotojui, nuomininkas privalo atlyginti padarytą žalą.

6. Sugedus automobiliui

Automobiliams yra suteikiama nemokama techninė pagalba kelyje 24/7.

7. Automobilių nuomos apribojimai

Nuomojantis automobilį DRAUDŽIAMA išvykti iš Lietuvos Respublikos teritorijos. Išvykti galima tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 500€ bauda. Draudžiama automobiliuose vartoti alkoholinius gėrimus, psichotropines medžiagas, rūkyti, tempti kitus automobilius. Nuomojantis ilgesniam nei 3-jų parų laikotarpiui – rida neribojama.

8. Papildoma įranga

Vaikiška kėdutė ir GPS navigacija – NEMOKAMAI!

Wi-Fi bevielis internetas automobilyje tik 1€ vienai parai.

9. Degalai

Automobiliai yra išnuomojami su pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su nepilnu kuro baku, Nuomininkas sumoka tik už trūkstamus degalus, be papildomo mokesčio.

10. Vėlavimas grąžinti automobilį

Leistinas vėlavimo grąžinti automobilį laikas yra 1 valanda.

11. Apmokėjimas ir užstatas

Atsiskaitymas už paslaugas galimas grynaisiais pinigais, bankiniu pavedimu arba banko kortele. Autonuomos depozito dydis yra nuo 100 iki 200€. Priklauso nuo pasirinkto automobilio modelio.

12. Rezervavus automobilį ir neatvykus jo nuomotis

Kai klientas apie rezervacijos atšaukimą nepraneša ir neatvyksta, už patirtus nepatogumus bei nuostolius avansas negrąžinamas.